Pomoc techniczna - Odkurzacz - odzyskaj przestrzeń. Oficjalna strona programu.

Pomoc techniczna

 

W tym miejscu możesz zgłaszać problemy z obsługą lub błędami w działaniu programu Odkurzacz.

Jeśli masz ogólne problemy z obsługą Odkurzacza, najpierw skorzystaj z podręcznika pomocy dostępnego na stronie www.podrecznik.franmo.pl

Jeśli chcesz natychmiast skontaktować się z autorem, zadzwoń pod numer pomocy technicznej Pomocna Myszka 791-622-740 (połączenie płatne z numerami Play zgodnie z cennikiem Twojego operatora).

Możesz także wysłać zapytanie przez poniższy formularz kontaktowy. Pomoc realizowana jest codziennie o każdej porze.

Wypełnij formularz zgłoszenia o niezbędne informacje pomocne w rozwiązaniu problemu (np.: treść błędu, zrzut ekranu). Pola oznaczone * (gwiazdką) są wymagane. Odpowiedź otrzymasz na adres podany w formularzu.


 
 
 
 
 
 
 

pozostało znaków
 
 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałam(em) poinformowana(y), że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest PomocnaMyszka - Maciej Opaliński, ul. Jarzębinowa 7/38, 21-040 Świdnik.